O nás

Poskytujeme kvalitný výber toho najlepšieho, exkluzívne značky luxusných a športových automobilov. Takmer všetky vozidlá sú vybavené satelitným navigačným systémom GPS a platnou diaľničnou známkou pre SR.

AUTO Prestige ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia all-inclusive prenájmu exkluzívnych automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy. Sme slovenská spoločnosť so slovenským zastúpením, ktorej tím ľudí tvoria špecialisti na prenájom luxusných vozidiel na celom území SR a EÚ. Ponúkame jedinečné riadenie za prijateľné ceny.

Okrem iného ponúkame aj výnimočnú letiskovú službu, ktorá vás odbremení od zbytočných starostí a dlhého čakania na taxíky. Z lietadla môžete pokojne vyjsť s istotou, že vaše auto bude pred príletom pristavené a prichystané. Služba ideálna pre obchodné stretnutia, keď vás tlačí čas.

Svojim zákazníkom vždy podávame prvotriedne služby a jedinečný individuálny prístup za každých okolností. Flotilu áut AUTO Prestige tvoria exkluzívne vozidlá prenajímateľné priamo na území SR pre každú príležitosť. Sme nesmierne hrdí, že vám dnes vieme poskytnúť výber celosvetovo obľúbených značiek luxusných a športových automobilov ako: Audi, BMW, Mercedes–Benz, Porsche. U nás nájdete to správne vozidlo, ktoré zaručene splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Značka AUTO Prestige, ktorá funguje v zastúpení spoločnosti Effective CarService s.r.o., sa na Slovensku zrodila 1. marca 2022. Historicky však počas piatich rokov zastupovala inú značku. Spoločnosť Effective CarService s.r.o začínala spočiatku ako menšia slovenská spoločnosť s neveľkým množstvom automobilov. Každý raz začínal, avšak vďaka nášmu zápalu pre automobily, výdrži, individuálnemu prístupu ku zákazníkom a neustálemu skvalitňovaniu služieb sme si našimi exkluzívnymi službami dokázali získať a udržať množstvo významných klientov, ktorých plnú dôveru máme stále v rukách. V súčasnosti naše služby využívajú už pod značkou AUTO Prestige, kde sa môžeme pýšiť silnou flotilou v podobe viac ako 400 vozidiel.

© 2024 AUTO Prestige | Created by Signus / Datatime

Nahlásenie chyby

Našli ste na stránke chybu alebo nefunkčnú časť? Napíšte nám prosím a pomôžete nám urýchliť jej nápravu.