Rozlúčka s kariérou kapitána majstrov sveta a exhibičný zápas hviezd

Pekné autá a dobrí hokejisti, to k sebe patrí odjakživa. Pozrite sa spolu s nami, ako to na rozlúčke so „Šárkym“ vyzeralo. AUTO Prestige bol pri tom!

Najlepší z najlepších

Legendárny slovenský hokejový útočník, sympatický líder na ľade aj mimo neho a výnimočná športová osobnosť, aká sa narodí raz za pár rokov. Miroslav Šatan, ktorého meno je dobre známe asi každému Slovákovi. Jeho „18-ka“ na drese a excelentné hokejové zručnosti boli dlhé roky postrachom súperov po celom svete.

V utorok 18. Decembra 2018 sa „Šárky“, ako znie Šatanova hokejová prezývka, rozlúčil s kariérou na bratislavskom Štadióne Ondreja Nepelu veľkolepým hokejovým divadlom v podobe exhibičného zápasu slovenských hokejových legiend. A AUTO Prestige bol ako jeden z partnerov podujatia pri tom.

Zlatá generácia slovenských hokejistov

Rozlúčkový večer bol plný tých najzvučnejších mien. Úvodné buly nevhodil nikto iný, ako najslávnejší český brankár Dominik Hašek a zápasu sa zúčastnili hokejové hviezdy ako Lašák, Staňa, Višňovský, Handzuš, Lintner, Bondra, Stümpel a ďalší, pričom z lavičky obom zúčastneným tímom šéfovali slovenské trénerské esá Ján Filc a Július Šupler.

V celovečernom športovom predstavení proti sebe bojoval Tím bielych s Tímom modrých, pričom Miro Šatan si symbolicky zahral za oba tímy. V zápase padlo 19 krásnych gólov a Tím bielych nad modrými triumfoval 11:8. Exhibičný duel hviezd sledovalo 10 055 divákov a v Bratislave hlásili vypredaný štadión.

Šatan bol počas večera uvedený do Siene slávy SZĽH zásluhou svojej ukážkovej kariéry, počas ktorej bol ako jediný pri všetkých medailách slovenského tímu z majstrovstiev sveta a doteraz je historicky najlepším strelcom reprezentácie. Úspechy získaval aj v zámorí, kde v roku 2009 v drese Pittsburghu Penguins zdvihol nad hlavu najcennejšiu hokejovú trofej, Stanleyho pohár.

Jazdite ako hviezdy

Celý večer sa niesol vo výbornej nálade, hráči si spolu s divákmi zaspomínali na tie najúspešnejšie hokejové momenty a Mira Šatana do hokejového dôchodku odprevadili tým najkrajším možným spôsobom. Nechýbali vtipné historky zo šatne ani spoločné zážitky hokejistov. Jednoducho večer, na ktorý sa bude ešte dlho spomínať. Celú udalosť približuje video, ktoré si môžete aj vďaka AUTO Prestige pozrieť práve na tejto stránke.

Aby malo celé podujatie luxusnejší šmrnc, AUTO Prestige počas príprav a samotného večera zabezpečoval prepravu hokejistov a organizátorov svojimi exkluzívnymi vozidlami, ktoré nájdete v našej ponuke. Príďte si po svoje auto aj vy a vozte sa ako slovenské hokejové legendy. Pre viac informácií volajte na telefónne číslo +421 910 777 700 alebo sa zastavte u nás v showroome na Vajnorskej 127 v Bratislave.

Mohlo by Vás zaujímať

© 2024 AUTO Prestige | Created by Signus / Datatime

Nahlásenie chyby

Našli ste na stránke chybu alebo nefunkčnú časť? Napíšte nám prosím a pomôžete nám urýchliť jej nápravu.