Najsilnejšie medzi najrýchlejšími, predstavujeme BMW M4 Coupé!

Radi by ste sa zaradili medzi šťastlivcov, ktorí mali možnosť vyskúšať si tento športový klenot od BMW? Teraz je ten správny čas, AUTO Prestige vám splní sen!

Láska na prvý pohľad

Ten pocit ste už nepochybne zažili. Kráčate po ulici, keď okolo vás prefrčí. Auto, ktoré si nejde nevšimnúť. A čo viac, neviete sa naň vynadívať, keď na pár sekúnd zastane na križovatke. Roztiahne vám kútiky, akonáhle zo štyroch chrómovaných výfukov vypustí ten úchvatný zvuk pri zrýchlení a zároveň vás zaplaví jemný smútok, keď sa po pár sekundách vytratí z dohľadu. Viete, o čom hovoríme? BMW M4 Coupé je jedným z tých kúskov, ktoré vás na ceste dostanú bez toho, aby ste do nich vôbec sadli.

Netreba sa tomu čudovať, M4 Coupé svojim vzhľadom nápadne pripomína ikonické BMW M3, ktorého dizajn je zaručeným receptom na úspech a overený rokmi používania. Pridajte k tomu predĺžený zadok, podčiarknutý zrezanou strechou typickou pre modely Coupé a máte to. Ladné, no vycibrené športové krivky a 20-palcové obutie sú už len príjemným doplnením vzhľadu, ktorý máte pred očami ešte dlho po tom, ako z nich spustíte zrak.

Zaručené zrýchlenie

Auto disponuje 3-litrovým 6-valcom s technológiou M TwinPower Turbo, ktorý BMW vyrába práve pre športové vozidlá v ich ponuke. Jasnou rečou hovoria parametre, ktoré rozhodne nebudú neznámou ani laickejšiemu milovníkovi rýchlosti.

Motor je poháňaný výkonom s hodnotou 317 kW, čo na ceste znamená ohromných 431 konských síl. Krútiaci moment dosahuje až 550 nM a tachometer sa z nuly na stovku dostane za necelých 4,3 sekundy. Spotreba pritom vôbec nie je zlá, kombinovaná hodnota sa drží na hranici 8,3 l/100 km. Dostali vás rýchlostné parametre M4 Coupé už teraz? Počkajte, čo to s vami urobí, keď si sadnete za volant.

Plynulú, aj keď častokrát adrenalínovú jazdu zabezpečí automatická dvojspojková prevodovka Drivelogic a pre naozajstných odvážlivcov je dostupný režim Sport Plus, ktorý vám silu M4 Coupé predvedie bez akýchkoľvek zábran a obmedzení. Upozorňujeme však, že takáto jazda je vhodná len pre silné žalúdky a skúsených šoférov, keďže sa jedná o extrémne silného tátoša, ktorého skrotiť nedokáže každý.

Dizajnová lahôdka

V prípade, že sa rozhodnete pre zapožičanie BMW M4 Coupé, budete mať dočinenia s naozajstným krásavcom. Po pohľade na maximálne vyladený exteriér vozidla vás o to viac dostane jeho interiér. Keď do auta sadnete po prvýkrát, pravdepodobne nebudete vedieť kam sa pozrieť skôr.

Hneď po usadení pocítite pohodlnosť športových sedačiek v celokoženom prevedení Merino Silverstone, ktoré okrem dizajnovej funkcie zaručia, že sa počas jazdy budete cítiť naozaj výborne. Podržia v ostrejších zákrutách, komfortom nesklamú ani pri dlhých cestách.

Do dlaní hneď padne trojramenný kožený volant, oči ťahá majestátna palubná doska doplnená o športové budíky a veľký vysúvací displej s navigáciou. Auto je vysoko intuitívne, jednoducho ovládateľné a ručíme vám za to, že sa v ňom budete cítiť jednoducho viac než dobre. Športiak sa štartuje jednoduchým stisnutím tlačidla „ŠTART“, ktoré vás po usadení láka priam magnetickou silou. Tak na čo ešte čakáte?

Nie je mu čo vytknúť

BMW M4 Coupé je jednou z najlepších možností, po ktorej odporúčame siahnuť pokiaľ hľadáte elegantné a spoľahlivé auto s pridanou hodnotou naozaj nadštandardného prevedenia a výkonu. Vyskúšajte ho teraz vďaka AUTO Prestige a presvedčte sa o výnimočnosti tohto kúsku na vlastnej koži. Vaše môže byť už od 144 €/deň (pri nájme na 8 a viac dní). Podrobný cenník nájdete tu.

Link na BMW M4 coupé v našej ponuke: https://www.auto-prestige.sk/sk/auta/38/bmw-m4-coupe

Mohlo by Vás zaujímať

© 2024 AUTO Prestige | Created by Signus / Datatime

Nahlásenie chyby

Našli ste na stránke chybu alebo nefunkčnú časť? Napíšte nám prosím a pomôžete nám urýchliť jej nápravu.