Doprajte si adrenalín s BMW M2!

Vozidlá bavorskej automobilky patria medzi svetovú špičku už dlhé roky. Značka symbolizuje rýchlosť, precíznosť a nemeckú kvalitu a BMW M2 je toho príkladom. Viete prečo?

Produktový rad M ponúka vodičom najvyššiu triedu luxusných športových áut s excelentným výkonom, ktoré uspokoja aj tie najprísnejšie požiadavky skutočných fajnšmekrov. Triedu M zvykne automobilka prezentovať vetou: „Rovnaké ihrisko, iná hra.“ A to vystihuje prakticky všetko.

Svaly skryté pod kapotou

Ten, kto sa obzerá po športovom type vozidla, si v drvivej väčšine ako prvé všíma jeho silu. Výnimku neurobíme ani my a pozrieme sa teda, čo sa ukrýva pod kapotou tohto krásavca. Motor disponuje objemom 2979 cm3 a jedná sa o výkonný šesťvalec s nádherným, hlbokým no rezkým zvukom. Auto má skvelý ťah a stlačenie plynového pedálu vyčaruje úsmev na tvári snáď každému nadšencovi. Nečudo, máme predsa dočinenia s výkonom 272 kW, ktorý sa v praxi premieňa na slušných 370 konských síl. V kombinácii s krútiacim momentom až 465 mN sa jedná o celkom sľubnú zábavu, čo poviete?

Rýchlosťou to nekončí

Ohromujúci výkon M-dvojky skvele dopĺňa jej precízny a nadčasový dizajn, ktorý vás dostane na prvý pohľad. Neveríte? Tvary vozidla sú zaručeným receptom na úspech! Predná maska pôsobí ostro a drsne a je doplnená o typické svetlá pre BMW s dvoma krúžkami. Úzke boky a zdvihnutý zadok so štyrmi výfukmi, tomu neodoláte. Doplnený tmavými elektrónmi a svetlomodrou metalízou pôsobí M2 športovo, no zároveň nesklame ani ako doprovod na akékoľvek pracovné stretnutie.

Čo vás čaká vo vnútri

Interiér je oblečený do čiernej kože s kontrastným modrým šitím, ktoré dokonale podtrhuje extravagantnejší interiér a zároveň pôsobí veľmi elegantne. Samozrejmosťou je multifunkčný volant, športové predné sedadlá či vstavaná GPS navigácia, ktorá Vás prevedie celým Slovenskom. Nechýbajú ani moderné vychytávky, ako napríklad kontrola tlaku v pneumatikách, adaptívne osvetlenie zákrut alebo ostrekovače predných svetlometov. Ak vás náhodou počas jazdy omrzí počúvať zvuk samotného motora, k dispozícii je tiež kvalitný audio systém. V aute sa človek cíti jednoducho komfortne a pohodlne či už ako šofér alebo spolujazdec.

Vyskúšajte ho

BMW M2 vie byť ideálnym spoločníkom na víkendový výlet k jazeru či do hôr, na služobnú cestu, do mesta alebo mimo neho. Stačiť vám však môže aj jednoduchší dôvod, čo tak vyskúšať si zrýchlenie z 0 na 100 km/h za kratučkých 4,5 sekundy? Ak by ste sa obávali spotreby, je prekvapivo dobrá, kombinovaná sa zastaví na hranici 7,9 litra. Prenájom nadpriemerného vozidla ako je toto, je možný vďaka službe AUTO Prestige, kde nájdete aj ďalšie kúsky vyššej triedy a jeho prenájom je u nás možný už od 216 €/deň (pri nájme na 8 a viac dní). Podrobný cenník nájdete tu.

Link na BMW M2 v našej ponuke: https://www.auto-prestige.sk/sk/auta/22/bmw-m2

 

Mohlo by Vás zaujímať

© 2024 AUTO Prestige | Created by Signus / Datatime

Nahlásenie chyby

Našli ste na stránke chybu alebo nefunkčnú časť? Napíšte nám prosím a pomôžete nám urýchliť jej nápravu.