Túžite po rýchlej jazde? Vyskúšajte športiak BMW M3!

Masívny kožený volant, pohodlné a precízne tvarované sedadlá, otáčkometer v šialených číslach a pod kapotou 431 koní. Cítite to? To je BMW M3.

Pozor, tento model nie je pre žiadne padavky! Akcelerácia vás posadí hlboko do sedadiel a hukot z výfukov premení jazdu na nezabudnuteľný koncert. Kultová limuzína BMW M3 je snom všetkých malých aj veľkých chlapcov a vďaka AUTO Prestige môžete jej živelné vlastnosti spoznať na vlastnej koži.

Ikona medzi výkonnými autami

Na prvý pohľad vás očaria jeho drzé tvary, neskôr si vás získa svojím chlapsky modrým dizajnom a keď ho naštartujete, už nebude cesty späť. BMW M3 je jedným z najlegendárnejších športových modelov, čomu sa vďaka výkonnému 3-litrovému 6-valcovému zážihovému motoru M TwinPower Turbo ani nemožno čudovať.

O akustický zážitok budete mať postarané od samého začiatku vašej jazdy. Zvuk prúdiaci zo štyroch koncoviek nadupaného výfuku naplní ulice a zamestná oči aj uši všetkých okoloidúcich. Dvojspojková prevodovka Drivelogic zaistí jazdu presne podľa vašich predstáv a pôžitok je tým pádom zaručený. Pohon zadných kolies vás rovnako nesklame a z akcelerácie budete očarení.

Mohlo by sa zdať, že športový výkon príde pekne draho. M-trojkový sedan sa však pýši skvelou spotrebou vo svojej kategórii. V meste sa samozrejme trochu zapotí, avšak pri scénickej jazde mimo mesto spotrebuje približne 6,7 l/100 km. Priemerná spotreba je 8,3 l/100 km.

Smart interiér

Prevedenie interiéru je impozantné a najmodernejšia technologická výbava sa postará o váš komfort. Tešiť sa môžete na HiFi systém, Head-up systém na čelnom skle, navigačný systém Professional, asistenta diaľkových svetiel, dažďový senzor, parkovacie senzory PDC či systém udržiavania rýchlosti s funkciou brzdenia.

Anatomicky tvarované sedadlá vám padnú ako uliate, v chladných obdobiach si možete vychutnať príjemné vyhrievanie na strane vodiča a spolujazdca. Ich ovládanie je plne elektrické, nastaviť si môžete aj šírku operadla či prednú lakťovú opierku. To všetko v kombinácii látka/koža Carbon A, pre skutočný pocit pohodlia.

BMW M3, presvedčte sa sami!

Športový tátoš má množstvo priaznivcom po celom svete. Je tomu tak práve vďaka jeho excelentným jazdným vlastnostiam, spoľahlivému handlingu a ikonickému dizajnu. Hrdé autíčko pre všetkých skúsených nadšencov športovej jazdy môže byť vaše už od 216 €/deň (pri nájme na 8 a viac dní). Podrobný cenník nájdete tu.

Ešte stále uvažujete? Prípadné otázky vám radi zodpovieme. Stačí ak nás kontaktujete e-mailom či telefonicky, prípadne navštívite osobne v našej predajni AUTO Prestige. Doprajte si jazdu, ktorú si zaslúžite.

Link na BMW M3 v našej ponuke: https://www.auto-prestige.sk/sk/auta/37/bmw-m3

 

Mohlo by Vás zaujímať

© 2024 AUTO Prestige | Created by Signus / Datatime

Nahlásenie chyby

Našli ste na stránke chybu alebo nefunkčnú časť? Napíšte nám prosím a pomôžete nám urýchliť jej nápravu.